Makyajla Kirpik Dolgunlaştırmanın Yolları

Makyajla Kirpik Dolgunlaştırmanın Yolları içeriğini okuyabilir, Tokat.com Genel kategorisinde yer alan Makyajla Kirpik Dolgunlaştırmanın Yolları yazısını değerlendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.

Makyajla Kirpik Dolgunlaştırmanın Yolları

Kadınlar güzellik uğruna çok fazla çaba harcıyor. Her kadın dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmaz istiyor. Uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak birkaç yoldan geçiyor. Uzmanlar tarafından yapılan kirpik ekme uygulamaları, doğal malzemelerden yapılan kürler ve makyaj hileleri kadınlar için seçenek oluşturuyor.

Bazı kadınlar makyajla kirpik dolgunlaştırmayı yeterli buluyor. Makyajla kirpik dolgunlaştırmak ve uzatmak için kolay ve pratik 4 işlemi sizler için derledik.
  • İlk önce göz kapağınızın kirpik diplerine siyah far ya da siyah kalem çekiniz. Bunu dağıtınız. Daha sonra siyah göz kalemini, üst göz kapağınızın içine çekiniz.
  • Alt kirpikler için de aynı işlemi uygulayınız. Kirpik diplerine siyah kalem ya da far çekiniz fakat daha kısa olmalı. Dağıtmayı unutmayınız.
  • Son olarak siyah rimeli kirpiklerinize düzgün bir şekilde sürünüz. Rimeli iki kat sürmeniz yeterli olacaktır.
  • Küçük makyaj hileleri ile kirpiklerinizi daha dolgun ve uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Makyajla Kirpik Dolgunlaştırmanın Yolları içeriği, 22 Nisan 2019 tarihinde Tokat.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha