Milli çizgi filmimiz Pepee, 6 dilde yayınlanacak

Milli çizgi filmimiz Pepee, 6 dilde yayınlanacak

Türkiye'nin en çok sevilen milli çizgi filmi Pepee, bütün çocuklar tarafından biliniyor. İngilizce ve Türkçe dillerinde yayınlanan çizgi filmin, artık 4 farklı dilde daha çevirisinin yapılacağı bildirildi.

Türkiye'nin en çok sevilen milli çizgi filmi Pepee, bütün çocuklar tarafından biliniyor. İngilizce ve Türkçe dillerinde yayınlanan çizgi filmin, artık 4 farklı dilde daha çevirisinin yapılacağı bildirildi. Pepee'nin yaratıcısı Düşyeri, Amazon Prime ile iş birliği yapmıştı. Şimdi Pepee için dijital kanallarla anlaşıldı. Çizgi filmin İngilizce ve Türkçe olmak üzere çevirisi yapılıyordu. Artık, çizgi film Çince, Rusça, Çekçe ve Slovakça dillerine de çevirilecek. Milli çizgi filmimiz 6 dilde yayınlanacak. Düşyeri Çizgi Film içeriklerini, Almanya'daki PantaFlix kanalında da yayınlayacak. Eğitici ve öğretici içerikler ile çocukların gelişiminin amaçlandığı; "Yaşasın Farklılıklar", "Kalbim Kırıldı" ve "Bedenim Bana Aittir" içerikler, Çek Cumhuriyeti ve Slovakya'da yayınlanacak.

Milli çizgi filmimiz Pepee, 6 dilde yayınlanacak içeriği, 20 Haziran 2019 tarihinde, Düşyeri, Eğitici ve öğretici içerikler, PantaFlix, pepee etiketleri ile Tokat.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha